Lista aktualności Lista aktualności

LUBELSKI GŁOS LASU

Po kilkuletniej przerwie RDLP w Lublinie wznowiła wydawanie dodatku regionalnego do „Głosu Lasu". Publikujemy pierwszy tegoroczny numer w wersji elektronicznej. Zapraszamy do lektury!

W najnowszym numerze „Lubelskiego Głosu Lasu" można znaleźć m.in. rozmowę z dyrektor Zespołu Szkół Leśnych w Biłgoraju, Barbarą Serafin, wywiad z dyrektor RDOŚ w Lublinie, Beatą Sielewicz dotyczący projektu Life+ dla Lasów Janowskich oraz tekst o leśnikach zapisanych na kartach powstania styczniowego.

„Głos Lasu" jest bezpłatnym ogólnopolskim miesięcznikiem adresowanym do pracowników Lasów Państwowych. Ukazuje się od 1970 roku. W tym liczącym 48 stron magazynie można znaleźć informacje na temat aktualnych wydarzeń w Lasach Państwowych, spraw pracowniczych, a także porady i artykuły fachowe. Pismo służy do komunikacji wewnętrznej w Lasach Państwowych.

Lubelski Głos Lasu jest kwartalnym dodatkiem regionalnym do ogólnopolskiego „Głosu Lasu", wydawanego przez Centrum Informacyjne Lasów Państwowych. Ośmiostronicowa wkładka trafi do jednostek RDLP w Lublinie cztery razy w roku, razem z ogólnopolskim „Głosem Lasu". Zachęcamy do zapoznania się z fachowymi treściami zarówno pracowników Lasów Państwowych, jak i wszystkich miłośników leśnictwa.

Aby pobrać pierwszy numer dodatku regionalnego kliknij tutaj.